deneme Broker Consulting a.s. - správa a modelování finančního portfolia | IT Logica

Aplikace na správu a modelování finančního portfoliaStruktura portfolia
  • Struktura portfolia
1
Klient:
Broker Consulting a.s.
Kategorie:
Intranet

Pro významného nezávislého finančního konzultanta v oblasti poskytování finančních služeb v České republice, Broker Consulting a.s., jsme vyvinuli rozsáhlou intranetovou aplikaci na správu a modelování finančního portfolia klientů.

Cíl

Stovky poradců pracujících pro našeho klienta prezentují dennodenně svým klientům výsledky jejich finančního portfolia, které jim vytvořili a spravují. Kromě prezentace však potřebují také komunikovat s centrálou, automaticky hlídat klientské portfolio a získat o něm pro sebe maximum informací.

Dodané služby

Výsledek

Navržené řešení funguje přes zabezpečené přihlášení v internetovém prohlížeči jako intranetové webové aplikace. Kromě mnoha statistických a vizualizačních funkcí mohou poradci využívat také automatické alerty, které je upozorňují na vývoje portfolií, komunikační funkce i nástroje pro organizace svého pracovního dne.

Manažeři získávají přehled o svých pracovních skupinách a jejich klientech, mohou kdykoliv koordinovat aktivity svých podřízených. Klientů systém generuje exkluzivně zpracovaný a graficky zdařilý report o jejich portfoliu v pravidelných intervalech.


Hledáte tvůrce webových stránek?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty