Home

šroub intelektuální Dub běh na lyžích ženy štafeta 4 5 km norsko vzít Je třeba žádost

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

SP v klasickém lyžování Lillehammer 2022: program ☀️ výsledky | BetArena.cz

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté -  Sport.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté - Sport.cz

Štafetu běžců na lyžích v Toblachu ovládli domácí Italové a Norky - Sport.cz

Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá.  Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)
Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá. Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Björgenová dovedla norskou štafetu ke zlatu. Sama má už 13 medailí -  iDNES.cz
Björgenová dovedla norskou štafetu ke zlatu. Sama má už 13 medailí - iDNES.cz

Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky  doběhly deváté – ČT sport – Česká televize
Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky doběhly deváté – ČT sport – Česká televize

Šesté zlato pro Norsko. Muži na MS ovládli štafetu - Aktuálně.cz

Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo  třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Biatlonisté byli ve štafetě v Novém Městě desátí, favorizované Norsko bylo  až třetí | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Biatlonisté byli ve štafetě v Novém Městě desátí, favorizované Norsko bylo až třetí | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Norské běžkyně vyhrály na MS štafetu, Češky nestartovaly | iSport.cz

Norská nadvláda nekončí. Ženy vyhrály štafetu rozdílem dvou minut -  Aktuálně.cz
Norská nadvláda nekončí. Ženy vyhrály štafetu rozdílem dvou minut - Aktuálně.cz

Obě štafety v Novém Městě ovládlo Norsko. České ženy skončily desáté, muži  jedenáctí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Obě štafety v Novém Městě ovládlo Norsko. České ženy skončily desáté, muži jedenáctí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ONLINE: M. Remeňová a Šima dnes, štafeta mix dvojíc na MS v biatlone 2023 |  SPORTNET
ONLINE: M. Remeňová a Šima dnes, štafeta mix dvojíc na MS v biatlone 2023 | SPORTNET

Štafeta mužů na 4 x 7,5 km - MS v biatlonu 2016 Norsko | Česká televize

Česká štafeta bez Bauera vyválčila šesté místo - Deník.cz

České lyžařky byly ve štafetě desáté. Triumf slaví znovu Norsko -  Aktuálně.cz
České lyžařky byly ve štafetě desáté. Triumf slaví znovu Norsko - Aktuálně.cz

Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v  Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování
Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování

Norské běžkyně na lyžích natáhly v Lahti letitou štafetovou sérii výher -  iDNES.cz
Norské běžkyně na lyžích natáhly v Lahti letitou štafetovou sérii výher - iDNES.cz

Světový pohár v biatlonu 2022/2023 – Wikipedie

Biatlonisté ve štafetě na MS dlouho vedli, nakonec byli čtvrtí, ženy dojely  sedmé | ČeskéNoviny.cz
Biatlonisté ve štafetě na MS dlouho vedli, nakonec byli čtvrtí, ženy dojely sedmé | ČeskéNoviny.cz

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté |  ČeskéNoviny.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté | ČeskéNoviny.cz