Home

Vetchý Patřit rodák běh na lyžích ženy 2017 štafeta reprezentace Turistické skrýt Pohrdání

Živě: Štafetu žen v Oslu ovládla Francie před Německem. Češky s velkou  ztrátou v poli poražených - Aktuálně.cz
Živě: Štafetu žen v Oslu ovládla Francie před Německem. Češky s velkou ztrátou v poli poražených - Aktuálně.cz

OPA Cup: Drama do posledních metrů! Češky berou čtvrté a šesté místo |  Běžecké lyžování
OPA Cup: Drama do posledních metrů! Češky berou čtvrté a šesté místo | Běžecké lyžování

Úspěchy českého biatlonu - BiatlonMag

NORDIC 58 – únor-březen 2022 by SNOW media - Issuu

Francouzské áčko doplnila Chloé Chevalierová - BiatlonMag

Češky zajely na MS nejlepší výsledek od roku 2007. Štafetu ovládly Norky |  iSport.cz
Češky zajely na MS nejlepší výsledek od roku 2007. Štafetu ovládly Norky | iSport.cz

České běžce na lyžích má z krize vyvést Fin Jarva - Aktuálně.cz

Potřetí zlaté. Biatlonová štafeta žen triumfovala na Holmenkollenu -  iDNES.cz
Potřetí zlaté. Biatlonová štafeta žen triumfovala na Holmenkollenu - iDNES.cz

Tour de Ski 2019: Janatová ve sprintu zajela životní výsledek. Nováková 28.  | iSport.cz
Tour de Ski 2019: Janatová ve sprintu zajela životní výsledek. Nováková 28. | iSport.cz

Mistrovství světa v biatlonu 2016 – Wikipedie

EYOF: Běžci se s Olympijským festivalem mládeže rozloučili 7. místem ve  štafetě | Běžecké lyžování
EYOF: Běžci se s Olympijským festivalem mládeže rozloučili 7. místem ve štafetě | Běžecké lyžování

Povedený začátek mistrovství světa. Český mix dojel v Oberhofu pátý -  Biatlon
Povedený začátek mistrovství světa. Český mix dojel v Oberhofu pátý - Biatlon

Skvělý výkon Davidové a Češky berou sedmé místo. Štafetu vyhrály Francouzky  - iDNES.cz
Skvělý výkon Davidové a Češky berou sedmé místo. Štafetu vyhrály Francouzky - iDNES.cz

Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo  třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Štafeta s loučícím se Bauerem skončila jedenáctá, šampiony jsou Norové -  iDNES.cz
Štafeta s loučícím se Bauerem skončila jedenáctá, šampiony jsou Norové - iDNES.cz

Šesté zlato pro Norsko. Muži na MS ovládli štafetu - Aktuálně.cz

Biatlonovou štafetu žen vyhrála Ukrajina. Češky dojely čtvrté | iROZHLAS -  spolehlivé zprávy
Biatlonovou štafetu žen vyhrála Ukrajina. Češky dojely čtvrté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Štafeta žen na 4 x 5 km - MS v klasickém lyžování 2017 Finsko | Česká  televize
Štafeta žen na 4 x 5 km - MS v klasickém lyžování 2017 Finsko | Česká televize

Běžecké lyžování

Björgenová dovedla norskou štafetu ke zlatu. Sama má už 13 medailí -  iDNES.cz
Björgenová dovedla norskou štafetu ke zlatu. Sama má už 13 medailí - iDNES.cz

Poslední zastávka před MS. Běžci na lyžích budou závodit v Toblachu |  Běžecké lyžování
Poslední zastávka před MS. Běžci na lyžích budou závodit v Toblachu | Běžecké lyžování