Home

Jmenování brožura obuv běh na lyžích 25.1.2015 Ohledně Plodný Republika

Běh na lyžích - O nás | Běžecké lyžování

Ski-O: Lyžařský orientační běh / Czech ski-orienteering

První velký závod olympijské vítězky, nečekaná viróza, ztracené lyže.  Začíná MS v akrobatickém lyžování a snowboardingu v Kreischbergu |  Snowboarding
První velký závod olympijské vítězky, nečekaná viróza, ztracené lyže. Začíná MS v akrobatickém lyžování a snowboardingu v Kreischbergu | Snowboarding

První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První medaili z běhu na lyžích získalo Československo před 40 lety | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Deset Norů v elitní desítce. Padesátku v Oslu vyhrál běžec na lyžích Krüger  - iDNES.cz
Deset Norů v elitní desítce. Padesátku v Oslu vyhrál běžec na lyžích Krüger - iDNES.cz

M ČR v běhu na lyžích 2015 Nové Město na Moravě - Lyžování | Česká televize

Při běhu na lyžích měří rychlost, vzdálenost a fungují i jako osobní  trenér, to vše umí GPS hodinky - Vybavení - Články o běžeckém lyžování -  Běžky.net
Při běhu na lyžích měří rychlost, vzdálenost a fungují i jako osobní trenér, to vše umí GPS hodinky - Vybavení - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

IX. Jihomoravský lyžařský pohár ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ | Svaz lyžařů ČR -  Oficiální stránky Českého svazu lyžařů
IX. Jihomoravský lyžařský pohár ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ | Svaz lyžařů ČR - Oficiální stránky Českého svazu lyžařů

Běh na lyžích - MS 2015 Švédsko | Česká televize

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

ZŠ Bezručova

Krajský pohár žactva Ústeckého kraje v běhu na lyžích 2014-15 | Svaz lyžařů  ČR - Oficiální stránky Českého svazu lyžařů
Krajský pohár žactva Ústeckého kraje v běhu na lyžích 2014-15 | Svaz lyžařů ČR - Oficiální stránky Českého svazu lyžařů

Druhá premiéra za sebou, Světový pohár v běhu na lyžích poprvé hostí Les  Rousses ve Francii | Běžecké lyžování
Druhá premiéra za sebou, Světový pohár v běhu na lyžích poprvé hostí Les Rousses ve Francii | Běžecké lyžování

Štěpán Kroupa vyhrál Amerfuncup | Svaz lyžařů ČR - Oficiální stránky  Českého svazu lyžařů
Štěpán Kroupa vyhrál Amerfuncup | Svaz lyžařů ČR - Oficiální stránky Českého svazu lyžařů

IX. ročník JIHOMORAVSKÉHO LYŽAŘSKÉHO POHÁRU | Svaz lyžařů ČR - Oficiální  stránky Českého svazu lyžařů
IX. ročník JIHOMORAVSKÉHO LYŽAŘSKÉHO POHÁRU | Svaz lyžařů ČR - Oficiální stránky Českého svazu lyžařů

Dálkový běh na lyžích Birkebeiner byl kvůli silnému větru zrušen, teprve  podruhé v historii - Sport.cz
Dálkový běh na lyžích Birkebeiner byl kvůli silnému větru zrušen, teprve podruhé v historii - Sport.cz

Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět bez medaile  | iSport.cz
Výsledky MS v klasickém lyžování 2021 z Oberstdorfu: Češi opět bez medaile | iSport.cz