deneme Rajpradla.cz - e-mailingová služba | IT Logica

Emailingová služba pro Rajpradla.cz1

Názor klienta

S produktem Email Machine jsme spokojeni. Velmi nás zaujal rychlý import dat a propojení s vlastními proměnnými na míru. Služba funguje spolehlivě a v případě výskytu nějakého problému nám vždy operativně a rychle pomohl profesionální tým programátorů.

Martin Vyšinka
Jednatel

Klient:
PARADEO s.r.o.
Kategorie:
Mailingové aplikace

Společnost PARADEO s.r.o. provozuje na stránkách rajpradla.cz internetový obchod s luxusním spodním prádlem. E-shop nabízí široký sortiment nejrůznějšího druhu prádla pro ženy i muže. Patří mezi nejvýznamnější prodejce tohoto druhu zboží v České republice.

Obsah projektu

Pro klienta je e-mailing důležitý marketingový kanál. Provádí rozesílku e-mailových nabídek registrovaným příjemcům newsletteru s vysokou frekvencí, každý druhý či třetí den. Důležitým ukazatelem je pro něj míra otevření e-mailu (open rate) a zda se doručiteli zobrazil newsletter na serveru nebo poštovním klientovi.

Dodané služby

Výsledek

Využili jsme modifikaci Email machine – nástroje vystavěného v jazyku Ruby on rails pro vyžádaný mailing a aplikovali jej podle klientových představ. Ten má tak možnost sledovat statistiky open rate a click rate. Aplikace dokáže rozeslat velké množství newsletterů během krátkého časového období. Klient si může několika způsoby podmínky rozesílky, jejího začátku, ukončení a kontroly.

Rajpradla.cz využívá naši aplikaci pro personalizovaný mailing - Email machine


Požadujete efektivní email marketing?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty