Firemní hodnotyPřidanou hodnotou IT Logica je pochopení a identifikace s manažersko-ekonomickým pohledem na marketing a online služby. Snažíme se vidět projekty v souvislosti konkrétního (tržního) segmentu a hledat prostor pro odlišení našeho partnera.

Služby realizujeme dle potřeb a cílů klienta přičemž ve spolupráci s klientem se seznamujeme s odlišnostmi a specifikami každé organizace, abychom jedinečnost organizace a jejího zdroje prosperity přenesli do internetového řešení.

Klienti IT Logica mohou očekávat profesionální projektové řízení díky systému TQM , plnění dohodnutých požadavků a termínů nebude bonusem, ale standardem spolupráce.

Hodnoty IT Logica

Firemní hodnoty

  • Spolehlivost  - dohodnutý termín dodání je pro nás závazný. Projekty jsou plánovány s dostatečnou rezervou tak, aby byl časový harmonogram splnitelný.
  • Důslednost - produkovaná řešení důkladně uživatelsky i technicky testujeme, ověřujeme proveditelnost zadání před zahájením projektu.
  • Přínosnost - dbáme na to, aby požadované zadání ze své podstaty mohlo naplnit cíle klienta, navrhujeme užitečná a ekonomicky efektivní řešení.
  • Nápaditost  - od klienta nám stačí obecné zadání, ze kterého díky našim zkušenostem a schopnostem s webovým prostřenidím vytvoříme kreativní a proveditelnou specifikaci.
  • Měřitelnost - výsledky práce pro klienty, zejména v oblasti internetového marketingu vždy exaktně měříme a reportujeme klientům výsledky.
  • Respekt - vůči klientům a jejich společnosti se chováme vždy zdvořile a respektujeme jejich přání a cíle.
  • Spokojenost - spokojenost klientů je pro nás prvořadým zadáním, na němž se podílí 100% dodržení termínu i rozpočtu realizace a navíc profesionální poradenství a know-how.

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty
higher quality replica rolex is the best gift to give each other.