deneme Astratex.cz - Helpdesk | IT Logica

Helpdesk pro Astratex.cz1

Názor klienta

TaskMaster nám velice zjednodušil správu zákaznického centra. Díky tomu je řešení požadavků našich klientů efektivnější a časově méně náročné. Jako přednost TaskMasteru musím zmínit jeho perfektní a velice příjemné uživatelské prostředí, jednoduchost a funkčnost.

Ing. Pavla Čermáková
Astratex.cz

Klient:
Astratex s.r.o.

Firma ASTRATEX s.r.o., provozující e-shop astratex.cz se řadí mezi významné online prodejce spodního prádla a povlečení. Se zákazníky komunikuje takřka výhradně prostřednictvím internetu. Nároky na efektivní komunikaci jsou proto vzhledem k objemům prodeje velmi vysoké.

Cíl

Klient potřebuje zpracovat vysoké množství emailových zpráv od zákazníků. Je pro něj důležité aby v krátkém časovém horizontu, jednoduchou a uživatelsky přívětivou formou byl obsah mailů roztříděn, přeposlán validním osobám či subjektům a vyřízen.

Dodané služby

Výsledek

Pro zefektivnění práce volí formu centralizované zákaznické podpory v podobě helpdesku Taskmaster. Jedná se o webovou aplikaci, která umožňuje uživatelsky velmi jednoduchým způsobem zpracovávat systém zákaznické podpory. Je napojen na emailové schránky, zpracovává, filtruje podněty zákazníků a přeposílá je relevantním osobám.

Hledáte optimální helpdeskové řešení?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty