deneme Ipneu.cz - internetový obchod s pneumatikami a disky | IT Logica

Internetový obchod s pneumatikami a disky ipneu.czKlient:
Contitrade services s.r.o.
Kategorie:
E-shopy a katalogy

Low-costovaný internetový prodejní kanál pneumatik, hliníkových a plechových disků jsme postavili pro společnosti Contitrade services s.r.o., prodejní firmu koncernu Barum Continental v České republice.

Cíl

Cílem bylo postavit přehledný a atraktivní internetový obchod pro laické uživatele, který jim umožní rychlý výběr z tisíců skladových položek pneumatiky a disku podle rozměrů nebo vozidla. Aplikace bylo potřeba propojit s interním B2B systémem a systémem dodavatele ALU disků, které umožňují stahovat a aktualizovat ceny a skladové dostupnosti celého sortimentu.

Dodané služby

Výsledek

Aplikaci jsme postavili v Ruby on Rails, kvůli požadavku na dlouhodobou udržitelnost řešení. E-shop umožňuje vyhledávat pneu podle rozměrů, vozidla a dalších upřesňujících parametrů. Kromě užití hledacích formulářů je možné hledanou pneu najít pohybem v e-shopu, pokud by uživateli nevyhovovalo hledání. Aplikace automaticky stahuje aktualizace skladových dostupností a cen celého sortimentu, generuje exporty pro zbožové vyhledávače a importuje vyřízené objednávky do interního systému provozovatele.

Je pro vás nyní aktuální vytvoření e-shopu?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty