Home

Egománie Doktrína Monografie nejdelší skok na lyžích Impozantní Guma Šťastný

Čeští skokani na lyžích Koudelka, Sakala a Polášek uspěli v kvalifikaci na  závod v Innsbrucku - Aktuálně.cz
Čeští skokani na lyžích Koudelka, Sakala a Polášek uspěli v kvalifikaci na závod v Innsbrucku - Aktuálně.cz

Roman Koudelka v Kulmu nepříjemně spadl, naštěstí je v pořádku. Finálové  kolo bylo před koncem zrušeno, vyhrál Kraft | Skoky na lyžích
Roman Koudelka v Kulmu nepříjemně spadl, naštěstí je v pořádku. Finálové kolo bylo před koncem zrušeno, vyhrál Kraft | Skoky na lyžích

MS v letech na lyžích odstartovalo! V kvalifikaci zvítězil Kraft, páteční  závod bude bez české účasti | Skoky na lyžích
MS v letech na lyžích odstartovalo! V kvalifikaci zvítězil Kraft, páteční závod bude bez české účasti | Skoky na lyžích

Kam až doletí Ikarové na lyžích? Odvážní sní o hranici 260 metrů - iDNES.cz

Nejdelší skoky na lyžích | lyžování.cz

Skokan Koudelka potvrdil ve Val di Fiemme formu a skončil šestý, vyhrál  suverénní Kobajaši | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skokan Koudelka potvrdil ve Val di Fiemme formu a skončil šestý, vyhrál suverénní Kobajaši | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Vítězkou silvestrovského závodu v Ljubnu se stala Anna Odine Stroemová,  Ulrichová ve čtvrté desítce | Skoky na lyžích
Vítězkou silvestrovského závodu v Ljubnu se stala Anna Odine Stroemová, Ulrichová ve čtvrté desítce | Skoky na lyžích

Kraft vybojoval v Rusku první výhru v sezoně, Češi opět bez bodů - iDNES.cz

Skok brzdí hádky, chybí děti i můstky. Nový kouč: Zásadní je klid |  iSport.cz
Skok brzdí hádky, chybí děti i můstky. Nový kouč: Zásadní je klid | iSport.cz

Zlatá Althausová ovládla také kvalifikaci na velkém můstku, dvě Češky  postoupily do závodu | Skoky na lyžích
Zlatá Althausová ovládla také kvalifikaci na velkém můstku, dvě Češky postoupily do závodu | Skoky na lyžích

Nejdelší skoky, které kdy byly ve sportu provedeny

ZOH 2022 | Z kvalifikace skokanů na středním můstku na ZOH postoupili  Koudelka a Kožíšek - Sport.cz
ZOH 2022 | Z kvalifikace skokanů na středním můstku na ZOH postoupili Koudelka a Kožíšek - Sport.cz

Konečně dobré zprávy pro skokany, Koudelka předvedl desátý nejdelší skok  tréninku - Aktuálně.cz
Konečně dobré zprávy pro skokany, Koudelka předvedl desátý nejdelší skok tréninku - Aktuálně.cz

Zlato z velkého můstku bere Polák Stoch, Koudelka skončil pětadvacátý |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zlato z velkého můstku bere Polák Stoch, Koudelka skončil pětadvacátý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Univerziáda: Holík bojoval o elitní desítku, triumfoval Vassiljev | Skoky  na lyžích
Univerziáda: Holík bojoval o elitní desítku, triumfoval Vassiljev | Skoky na lyžích

Kraft v kvalifikaci na lety ve Vikersundu snížil náskok Graneruda v Raw Air  - Sport.cz
Kraft v kvalifikaci na lety ve Vikersundu snížil náskok Graneruda v Raw Air - Sport.cz

Granerud kraloval i ve Willingenu a navýšil svůj náskok ve SP – ČT sport –  Česká televize
Granerud kraloval i ve Willingenu a navýšil svůj náskok ve SP – ČT sport – Česká televize

V Ga-Pa kraloval obhájce Kubacki, celkově vede Granerud. Češi nebodovali -  iDNES.cz
V Ga-Pa kraloval obhájce Kubacki, celkově vede Granerud. Češi nebodovali - iDNES.cz

Slovinky kralovaly i v neděli, sesterské duo Indráčkových neprošlo  kvalifikací | Skoky na lyžích
Slovinky kralovaly i v neděli, sesterské duo Indráčkových neprošlo kvalifikací | Skoky na lyžích

Roman Koudelka byl v Zakopaném sedmnáctý, domácí fanoušky potěšil Kamil  Stoch | Skoky na lyžích
Roman Koudelka byl v Zakopaném sedmnáctý, domácí fanoušky potěšil Kamil Stoch | Skoky na lyžích

Polák Kubacki vyhrál další závod ve skocích na lyžích. Češi v  Titisee-Neustadtu nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Polák Kubacki vyhrál další závod ve skocích na lyžích. Češi v Titisee-Neustadtu nebodovali | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

OH Peking 2022: Rakušané si dolétli pro zlato z týmové soutěže OH v  Pekingu, česká čtveřice na devátém místě | Skoky na lyžích
OH Peking 2022: Rakušané si dolétli pro zlato z týmové soutěže OH v Pekingu, česká čtveřice na devátém místě | Skoky na lyžích

Magickou metou pro letce na lyžích je 250 metrů. Brzy to může být víc -  iDNES.cz
Magickou metou pro letce na lyžích je 250 metrů. Brzy to může být víc - iDNES.cz