štíhlý Pastvina Cvičení nejrychlejší sjezd na lyžích bypass Podle mikrovlnná trouba

Ve sjezdu byl nejrychlejší Feuz, veterán Clarey ztratil jen desetinu – ČT  sport – Česká televize
Ve sjezdu byl nejrychlejší Feuz, veterán Clarey ztratil jen desetinu – ČT sport – Česká televize

FOTOGALERIE: Na Pancíři závodili na dřevěných lyžích - Klatovský deník

Alpské lyžování - sjezd 2022/23: program *️⃣ výsledky | BetArena.cz

Na lyžích rychlostí 252 kilometrů v hodině. Podívejte se na nejlepšího  jezdce | Reflex.cz
Na lyžích rychlostí 252 kilometrů v hodině. Podívejte se na nejlepšího jezdce | Reflex.cz

Nový český rekordman na lyžích: Nad 200 km/h už je to brutální - Seznam  Zprávy
Nový český rekordman na lyžích: Nad 200 km/h už je to brutální - Seznam Zprávy

SP lyžování Cortina 2023, Itálie - sjezd, Super G: výsledky ⛷️ | BetArena.cz

Alpské lyžování – Wikipedie

Kilde vyhrál úvodní sjezd sezony SP v Lake Louise - Sport.cz

Rychlostní světový rekord na běžkách? Byl to trochu breakdance, přiznává  Radek Čermák | Rychlostní lyžování
Rychlostní světový rekord na běžkách? Byl to trochu breakdance, přiznává Radek Čermák | Rychlostní lyžování

Ledecká ovládla na lyžích první závod Světového poháru, v Lake Louise  vyhrála sjezd | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Ledecká ovládla na lyžích první závod Světového poháru, v Lake Louise vyhrála sjezd | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Super-G ve Wengenu ovládl Kilde a pátým triumfem v sezoně se přiblížil  Odermattovi | Livesport.cz
Super-G ve Wengenu ovládl Kilde a pátým triumfem v sezoně se přiblížil Odermattovi | Livesport.cz

Během SP ve Val d'Isere několik lyžařek upadlo, Ledecká dojela na skvělém  šestém místě | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Během SP ve Val d'Isere několik lyžařek upadlo, Ledecká dojela na skvělém šestém místě | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Kilde nedal soupeřům šanci. Sjezd ve Wengenu s přehledem vyhrál – ČT sport  – Česká televize
Kilde nedal soupeřům šanci. Sjezd ve Wengenu s přehledem vyhrál – ČT sport – Česká televize

Český rekord v jízdě na lyžích je od soboty přes 230 kilometrů v hodině |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Český rekord v jízdě na lyžích je od soboty přes 230 kilometrů v hodině | Hospodářské noviny (HN.cz)

Jezdí rychleji, než jste kdy jeli autem. Šílenci na lyžích - Seznam Zprávy

O alpských disciplínách | Alpské lyžování

Ledecká zase na lyžích: ovládla trénink na sjezd ve Val Gardeně - iDNES.cz

Závody čarodějnic Hexenabfahrt 2015 - Sjezdové lyžování - Články o lyžování  - SNOW.cz
Závody čarodějnic Hexenabfahrt 2015 - Sjezdové lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Czech Ski & Snowboard on Twitter: "Slalom se naučila a znovu sahala po  medaili. ❤️‍🔥 Tři ženy na světě byly ale tentokrát rychlejší. I tak  smekáme klobouk 🎩 STR, jsi bojovnice! Díky
Czech Ski & Snowboard on Twitter: "Slalom se naučila a znovu sahala po medaili. ❤️‍🔥 Tři ženy na světě byly ale tentokrát rychlejší. I tak smekáme klobouk 🎩 STR, jsi bojovnice! Díky

Nejrychlejší sjezdy: Kitzbühel, Wengen nebo St Moritz