Email marketing efektivněI přes masívní rozvoj sociálních sítí a jiných forem komunikace je e-mail tou nejpoužívanější službou na internetu. Téměř každý uživatel disponuje emailovou schránkou. Jedná se tedy o velmi efektivní kanál pro obchodní a jiné sdělení.

Emailing (e-mail marketing) je formou přímého online marketingu, který využívá elektronické pošty jako obchodního nástroje. Představuje hromadnou vyžádanou rozesílku zpráv (e-mailů) na databázi příjemců. 

Chcete efektivně oslovit desetitisíce či statisíce lidí? Připravíme vám přesně na míru firmneí email marketing. Poté si s naším mailingovým nástrojem Email Machine jednoduchým a intuitivním způsobem sestavíte jednorázový newsletter nebo celou pravidelnou mailingovou kampaň.

Co vám mailing přinese v marketingu?

I v případě individuálních a specifických potřeb vám vytvoříme emailovou kampaň zcela dle vašich představ. Zkušený grafik sestaví šablonu – vzhled newsletteru, tak aby obsahovala všechny důležité atributy nutné k dosažení co nejvyšší efektivity. Marketingoví konzultanti IT Logica na základě vašich potřeb, přání a analýz navrhnou optimální podmínky rozesílky.

Požádejte o nezávaznou konzultaci

Tyto společnosti nám daly pro mailing důvěru:

Parfums.czipneu.czrajpradla.czpublero

Mailing vám dává možnost marketingově oslovit velké množství stávajících i potencionálních zákazníků tradičně využívaným a důvěryhodným kanálem. Prostřednictvím mailingu můžete uživateli předat třeba informaci o akční nabídce, kterou rád využije.

Náhled newsletteru

Statistiky a analýzy v email marketingu

Na základě dříve vykonaných rozesílek můžeme díky klasickým analytickým nástrojům, jako je Google Analytics, vyhodnotit efektivitu email marketingu a navrhnout změny vedoucí ke zlepšení. Využíváme rovněž řadu vlastní nástroje, vyvinuté na základě potřeb stávajících zákazníků.

Náhled newsletteru 2

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Vyplňte nezávazně formulář. Poté Vás budeme kontaktovat a dohodneme si postup další spolupráce.


Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty