Portál móda a luxus pro Nákupvakci.cz1 2 3
Klient:
Garuma s.r.o.
Kategorie:
Portály a webové prezentace
Spuštěno:
10/2012

Společnost Garuma na serveru www.nakupvakci.cz každý den nabízí akční nabídky z oblasti luxusní módy. Pro našeho zakazníka jsme vyvinuli komplexní slevový portál na míru. Součástí řešení bylo napojení na elektronické skladové hospodářství.

Cíl

Klient očekává vytvoření moderního portálu pro nabídku zboží a služeb se slevou. Ten bude propojen již se stávajícím starším internetovým portálem. Vzhled i použitelnost slevového portálu musí odpovídat exkluzivitě nabízených produktů. Součástí musí být taktéž nová pokročilá administrace produktů a objednávek. Klient očekává i možnost intuitivního generování reklamních newsletterů s rozesílkou.

Dodané služby

Výsledek

Webovou aplikaci byla postavena v Ruby on Rails kvůli požadavku na dlouhodobou udržitelnost řešení. Použili jsme originální grafický koncept, který byl implementován propojen s administrací. Je možno vybírat produkty i služby ve více variantách. Byl vytvořen generátor reklamních newsletterů, který využívá náš emailingový systém. Platby je možno uskutečňovat skrze implementovaný platební portál PayU.

Chcete vytvořit velký prodejní portál či e-shop?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty