Portál o městské zeleni a odpadech pro Město ChrudimFotogalerie
  • Úvodní strana
  • Článek
  • Fotogalerie
1 2 3

Další obrázky

Aktuality Aktuality Mapa dostupnosti Mapa dostupnosti
Klient:
Město Chrudim
Kategorie:
Portály a webové prezentace
Spuštěno:
8/2011

Město Chrudim vypsalo veřejné výběrové řízení, ve kterém IT Logica zvítězila jako dodavatel publikačního systému pro plánovaný portál o městské zeleni a odpadech. Součástí dodávky byl také Helpdeskový systém na komunikaci s občany.

Cíl

Klient potřeboval vybudovat přehledný internetový portál s informacemi o odpadech, městské zeleni a čistotě ve městě. Stránky obsahují dokumenty, adresář kontaktů, interaktivní mapu s místy kontejnerů, laviček a odpadkových košů ve městě. Dalším obsahem jsou videa, fotogalerie a aktuality. Obsah stránek lze prohledávat za pomocí fulltextového hledání.

Dodané služby

Výsledek

Navrhli jsme webovou aplikaci založenou na frameworku PHP Symphony a databázi MySQL. Aplikace třídí tikety podle front, ke kterým lze přidat neomezené množství zdrojů (emailových schránek). Je možná detailní práce s tiketem: upravení, archivace, další zprávy od uživatele, změny stavů, priorita, přeřazení řešitele atp.

Je možné tikety filtrovat podle mnoha kritérií, předpřipravených i vlastních filtrů. Všechny vyřízení tikety se archivují nebo pokud se jedná o spam, dávají do koše. V systému lze nastavovat jednotlivá oddělení společnosti a do nich přiřazovat uživatele, kterým lze nastavit několik úrovní oprávnění.

Aplikace obsahuje propracovaný systém reportů pro vedoucí oddělení a pro administrátory, kteří mohou sledovat statistiky oddělení, front, jednotlivých agentů a to především podle času potřeného na vyřízení tiketu.

Frontám se nastavuje pracovní doba, povinná rychlost reakční reakce na tiket. Kromě konfigurace uživatelských účtů a podpisů umožňuje systém také nastavení emailových schránek, parsovacích pravidel pro emaily a správu databáze znalostí, kde lze vytvářet šablony s aktivními klíčovými slovy jako odpovědi.


Internetové portály jsou pro nás maličkostí

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty