deneme ipneu.cz - vedení PPC kampaně a SEO správa | IT Logica

PPC kampaně a SEO pro ipneu.cz ve vyhledávačíchPPC kampaně a SEO pro ipneu.cz ve vyhledávačích
Klient:
Contitrade services s.r.o.

Pro ipneu.cz spravujeme PPC reklamu již od června 2009. Cílem, který dlouhodobě plníme je ziskovost prodeje prostřednictvím reklamy a dlouhodobé udržení nákladů na placené kampaně na optimální úrovni podílu z obratu. Dále je od července 2012 pracováno na SEO pro vyhledávače k navýšení přístupů z neplaceného vyhledávání.

Cíl

Klient požaduje dlouhodobé zajištění placené návštěvnosti při udržení výhodné ceny za proklik s ohledem na obchodní politiku e-shopu a také navýšení neplacené návštěvnosti. Zákazníky je třeba zajistit jak v hlavní sezóně roku – od března do května, tak v podzimní sezoně od září do konce listopadu.

Dodané služby

Výsledek

Na základě podrobné analýzy klíčových slov ve vyhledávačích, oboru klienta i inzerce konkurence jsme navrhli rozsáhlé PPC kampaně v Google AdWords a Seznam Skliku .

Kampaně jsou zaměřené primárně na konverze a udržení inzerce na předních pozicích. Zaměření PPC kampaní i SEO správy (optimalizace pro vyhledávače) pokrývá obsáhlou problematiku hledání pneumatik a ALU disků, inzerci produktových novinek i zaměření na překlepy a longtailové výrazy.


Chcete efektivně zvyšovat počet návštěvníků webu nebo e-shopu?

Požádejte o nezávaznou konzultaci

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty