Profil společnostiIT Logica s.r.o. je internetová agentura se zaměřením na vývoj a provozování unikátních webových aplikací a komplexních řešení.

Pomáhá plnit obchodní, komunikační cíle a potřeby klientů pomocí internetu. Ať už potřebujete zvýšit počet objednávek produktů objednaných přes e-shop nebo získat kontaktní údaje na cílovou skupinu, vždy potřebujeme od našich klientů pouze slyšet to, co pomocí internetu chtějí dokázat. Naším úkolem je navrhnout a následně úspěšně zrealizovat řešení.

Naše znalosti, schopnosti a kreativitu umíme využít pro přípravu komunikační strategie na Internetu, tvorbu a správu webových řešení klientů, internetový marketing, poskytování analytických a konzultačních služeb. Klientům poskytujeme zkušenosti a znalosti a usilujeme o naplňování potřeb stakeholderů.

IT Logica nabízí své unikátní produkty jako webovou službu nebo implementované řešení. Zakázkově vyvíjí webové aplikace fungující ve webovém prohlížeči a poskytuje k nim podporu a prostředí pro provoz. Webové služby jsou průběžně inovovány a vylepšovány. Zákazníkům je poskytován support k produktům a službám na úrovni definované pomocí SLA.

Za své poslání považujeme přispívání k úspěšnému fungování našich partnerů a k naplňování našeho poslání nám pomáhá sedm základních hodnot IT Logica.

Cílem každé naší aktivity je vytvářet měřitelný přínos pro klienta. Nebojíme se prezentovat naše názory, za hlavní rozhodovací kritéria považujeme cíle a podmínky stanovené na začátku spolupráce.

Profil spolecnosti


Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty