deneme EKKL.cz - správa SEO, PPC reklama | IT Logica

SEO a PPC správa pro EKKL.czSEO a PPC správa pro EKKL.cz
Klient:
EKKL a.s.

Historie firmy EKKL a.s. sahá až k počátku devadesátých let. Poté se stala předním a k dnešnímu dni tradičním českým výrobcem, stavitelem a konzultantem pro sportovní povrchy i dětská hřiště. Společnost klade maximální důraz na využití nejmodernějších technologických postupů společně s aplikací špičkových materiálů.

Cíl

Klient EKKL si žádá zvýšit návštěvnost skrze neplacené vyhledávání. Poté se spolupráce rozšířila i do oblasti PPC reklamy. Tomu byl podřízen i vývoj nové internetové prezentace s přihlédnutím na technické SEO a konverzní cíle. Součástí mají být i konzultace týkající se online marketingu.

Obsah projektu

Měsíční SEO a PPC správa a marketingová konzultace

Dodané služby

Výsledek

Na základě analýzy klíčových slov ve vyhledávačích a oboru klienta byla vytvořena optimální hierarchie webu. Byly aplikovány všechny nynější standardy, které jsou nutné pro dobré pozice a efektivní SEO správu.

Již v prvních měsících spolupráce v oblasti SEO s firmou EKKL a.s. se nám podařilo výrazně zvýšit návštěvnost z neplaceného vyhledávání.

Na základě pozitivního výsledku SEO správy se společnost rozhodla inzerovat prostřednictvím PPC systému AdWords. Na základě klíčových oblastí podnikání sestavila společnost IT Logica několik přesně cílených reklamních kampaní.

Během třiceti dnů se tento reklamní kanál stal druhým nejvýznamnějším zdrojem generování relevantní návštěvnosti.

Chcete zvýšit návštěvnost vašeho webu?

Požádejte o nezávaznou konzultaci

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty