deneme OknaMacek.cz - správa SEO a PPC kampaní | IT Logica

Správa SEO a PPC pro OknaMacek.czSpráva SEO a PPC pro OknaMacek.cz
Klient:
Okna Macek a.s.
Spuštěno:
9/2012

Společnost Okna Macek a.s. se prodejem a montáží oken a dveří zabývá již od roku 1996. Hlavní činností jsou výměny u starších rodinných domů, panelových bytů a domů i ostatních budov. Má 48 poboček po celé České republice. Prezentace je využívána pro propagaci výrobků firmy a poboček.

Cíl

Další spolupráci předcházela podrobná SEO analýza, kde jsme porovnali relevanci klíčových slov k obsahu na webu a oboru klienta. Proběhlo zhodnocení technických faktorů, podoby odkazů ve vyhledávačích, návštěvnosti webu z neplaceného vyhledávání a také obsahových faktorů webu. Na základě analýzy jsme si určili priority pro programátory a následně kontrolujeme plnění ze strany dodavatelské firmy stránek. Nastavili jsme střednědobý plán SEO správy.


Na základě podrobné analýzy klíčových slov ve vyhledávačích i oboru klienta pracujeme na zefektivnění PPC kampaní v AdWords a Skliku. Kampaně budou zaměřeny primárně na doplnění prvních pozic s ohledem na čelní místa z neplaceného vyhledávání.

Dodané služby

Výsledek

Již v prvních měsících spolupráce s firmou Okna Macek a.s. se nám podařilo výrazně zvýšit návštěvnost z neplaceného vyhledávání, analyzovat problémy, které snižovaly konverzní poměr webu a zefektivnit PPC kampaně s ohledem na cílení dle oblastí, kde společnost má své pobočky.


Chcete i vy efektivně získat vyšší návštěvnost vašeho webu?

Požádejte o nezávaznou konzultaci

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty