deneme Hypotecnicentrum.cz - tendr na microsite | IT Logica

Tendr na microsite hypotecnicentrum.cz1 2
Klient:
Česká spořitelna a.s.
Kategorie:
Portály a webové prezentace

Česká spořitelna je moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy a na města a obce. Hledala nové řešení hypotečního portálu.

Cíl

Klient potřeboval navrhnout atraktivní a přehledný webový portál pro poskytování hypoték. Pro klienta bylo cílem jednoduché a přehledné zpracování webu. Primární konverzní proces má fungovat na bázi „objednávky“ v e-shopu. Web má splňovat i komunikační cíle: Tedy podpoření odvahy resp. odbourání strachu prostřednictvím modelových situací. Spolehlivost a serióznost, podprahová komunikace. Jednoduchost procesu výběru a zvolení hypotéky.

Obsah projektu

Návaznost na design manuálu České spořitelny. Moderní, reprezentativní a seriózně působící zpracování webových stránek odpovídající cílové skupině. Jasně komunikované logo České spořitelny po stránce barevnosti, fontů a zpracování vybraných prvků.

Layout webu optimalizovaný pro rozlišení 1024x768. 1-sloupcový design stránky funkčních částí a home page. 2-sloupcový design textových stránek s plovoucími bloky. Atraktivně a pro uživatele dobře ovladatelné zpracovaní ovládacích prvků formulářů stránky.

Dodané služby

Výsledek

Proces konverze je řádně vizualizován pro uživatele, který má možnost vstupovat do procesu ve kterékoliv fázi, není nutná přesná návaznost jednotlivých kroků. Pro nerozhodné uživatele je potřebná navigace webu. Směřování uživatele je vedeno na dvě výrazná tlačítka (spočítání hypotéky a průvodce hypotékou). Proběhlo výběrové řízení. Klient se však pro grafický návrh nerozhodl.

Hledáte řešení přehledného informačního portálu?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty