deneme Uživatelské testování a heatmapy pro Euroline.cz | IT Logica

Uživatelské testování a heatmapy pro Euroline.czUživatelské testování a heatmapy pro Euroline.cz

Názor klienta

"Spolupráce s IT Logica přinesla našemu webu zvýšení návštěvnosti z neplaceného vyhledávání a díky jejich doporučením se zlepšila přehlednost našich www stránek. Spolupráce velmi dobře funguje také v oblasti placené reklamy na internetu a Facebooku."

Ing. Radim Fojtík
Jednatel

Klient:
Euroline Bohemia spol. s r.o.

Se společností Euroline Bohemia spol. s r.o. spolupracujeme z hlediska online marketingu od února 2012. Euroline je lídrem v prodeji projektů rodinných domů v České a Slovenské republice.

Cíl

Klient má zájem získat z návštěvníků maximum zákazníků. Tedy i nalezení nedostatků v rámci celého webu, které usnadní jejich používání. Tomu má dopomoci uživatelské testování na reálných uživatelích, kteří se do kontaktu s webem dostali poprvé v životě.

Doplňující analýzou má být vyhodnocení heatmap proklikovosti uživatelských a navigačních prvků stránek. Poznatky mají být postupně aplikovány na české i slovenské mutaci prezentačních stránek.

Dodané služby

Výsledek

Vzorek reálných a segmentovaných uživatelů prováděl předem připravené úkoly, které byly definovány ve scénáři testování. Uživatelé byli sledování odborníky na použitelnost webu. Ti na základě shlédnutých problémů a nesplněných úkolů pokládali doplňující otázky a úkoly.

Výsledky spolu se vizuálním výstupem pohybu uživatelů na stránkách byl předán klientovi k případné aplikaci.

Pro analýzu uživatelských cest byl použit specializovaný nástroje Crazy Egg. Heatmapy realisticky ukázaly, co návštěvníky stránek zajímá a co naopak ignorují.


Chcete i vy získat z návštěvníků maximum zákazníků?

Požádejte o nezávaznou konzultaci

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty