Valentýnská virální microsite s parfémyVirální microsite
  • Virální microsite
1
Klient:
Internet shop s.r.o.
Kategorie:
Microsite

Pro Internet shop s.r.o. (parfums.cz) jsme vytvořili unikátní valentýnskou microsite na posílání designovaných emailových přáníček se slevovým kuponem a soutěží pro valentýnské páry.

Cíl

Svátek sv. Valentýna pro našeho klienta představuje pro našeho klienta, s ohledem na zaměření a cílovou skupinu, zajímavý obchodní potenciál. Klient by rád oslovil cílovou skupinu „nenásilnou“ formou a kromě možného nákupu poskytl stránkou i přidanou hodnotu.

Dodané služby

Výsledek

Navrhli jsme vytvoření virální webové aplikace spojené s valentýnskou soutěží. Smyslem reklamní kampaně bylo pobavit zákazníky klienta, nabídnout službu zdarma a získat emaily potencionálních zákazníků pro rozesílání obchodních nabídek. Kromě pozitivního PR akce přináší zvýšení prodejů přesahující běžné sezónní trendy.

Reklamní kampaň byla zahájena iniciační rozesílkou emailů, kterou jsme pro virální šíření získali potřebnou kritickou masu. Dále si lidé posílali přání navzájem již samovolně, nebylo nutné vynakládat žádné výdaje do nákupu reklamy pro podporu stránky.


Vyrobíme úspěšné microsites

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty