Vánoční microsite1
Klient:
Internet shop s.r.o.
Kategorie:
Microsite
Spuštěno:
5/2011

Pro Internet shop s.r.o. (parfums.cz) jsme vytvořili vánoční microsite zaměřenou na obsah související s klíčovými slovy, která uživatelé hledají v období nákupy vánočních dárků.

Cíl

Vánoční svátky pro našeho klienta představují klíčové prodejní období roku. S ohledem na využití stávajících komunikačních prostředků a inzertních kanálů se klient rozhodl cílit na nový segment zákazníků, kteří vyhledávají vhodné vánoční dárky pro své blízké prostřednictvím vyhledávače tak, že hledají obecné fráze týkající se dárků. Cílem microsite je získat přední pozice na určená klíčová slova a přivádět zákazníky do internetového obchodu klienta.

Dodané služby

Výsledek

Vytvořili jsme designově atraktivní a přehlednou microsite, která z pohledu brandu je nezávislá ve vztahu ke klientovi. Řešení umožňuje výběr dárků podle blízké osoby, podle typu, účelu a intenzity vůně si návštěvník může najít vhodnou vůni.

Kromě interaktivního katalogu parfémů web obsahu kvalitně připravené SEO texty, které mimo informační hodnoty pro návštěvníka pomohly získat webu pozice na určená klíčová slova. Web je průběžně spravován a obsah doplňován. Naši specialisté rovněž získávají hodnotné zpětné odkazy.


Chcete efektivní cíl marketingové kampaně?

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Přihlaste se k odběru novinek


Garantujeme 100% soukromí údajů. Váš e‑mail nebude poskytnut třetím stranám.

Více informací k odběru

Spojte se s námi

Nejrychleji nás můžete kontaktovat telefonicky: +420 513 034 961

Případně pošlete poptávku e-mailem. Sledujte naši agenturu z Brna i prostřednictvím sociálních sítí.

Další kontakty